KONST / Litografier / Färglitografi 15496103
nr 1549 6103
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Signerad, numrerad 58/350. Färglitografi, bildmått: 40x26 cm, yttermått inklusive ram: 56x44 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:53:07
13/6 14:27:19
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren